Новини

Неперевершена перевірка безпеки для сучасного виявлення загроз

Світова торгівля, терористичні загрози та технології розвиваються з шаленою швидкістю. Співробітники служби безпеки потребують рішень, які можуть йти в ногу з такими швидкими змінами.

Розробка Astrophysics AI – це повністю інтегроване програмне забезпечення зі штучним інтелектом (ШІ), доступне для рентгенівських сканерів, робить передову автоматизовану систему розпізнавання загроз доступною для перевірки на контрольно-пропускних пунктах в державних установах, школах, спортивних аренах та інших об'єктах з високим рівнем безпеки. Програмне забезпечення зі штучним інтелектом здатне виявляти небезпечні загрози, усуваючи потенційні людські помилки та забезпечуючи неперевершений захист у сучасному світі, що швидко змінюється.

Створення інтелектуальних машин

Штучний інтелект має на меті перетворити комп'ютери на розумні машини, підвищуючи їхню продуктивність у спосіб, який зазвичай був би неможливий без людського мозку. Завдяки використанню алгоритмів і комп'ютерного навчання (CBT) програмне забезпечення ШІ можна ефективно застосовувати для створення експертних систем, які демонструють інтелектуальну поведінку, надають рішення для складних завдань перевірки безпеки і надалі розвивають стимули, еквівалентні людському інтелекту в машинах.

Алгоритми глибокого навчання програмного забезпечення Astrophysics AI ефективно моделюють синапси людського мозку. Це дозволяє йому аналізувати зображення, витягувати характеристики об'єктів і створювати моделі, які допомагають програмі ідентифікувати цілі класи об'єктів (наприклад, пістолети, ножі). ШІ постійно вдосконалюється, аналізуючи все більше і більше зображень, що призводить до постійного розширення каталогу загроз, які він може легко ідентифікувати, а також до постійного вдосконалення можливостей виявлення загроз.

Автоматизація процесів

Власне програмне забезпечення Astrophysics для штучного інтелекту виявляє небезпечні об'єкти, приховані на відсканованих зображеннях, навіть якщо ці об'єкти обертаються, змінюються в розмірах або частково затушовані. Після виявлення загрози програмне забезпечення виділяє її місцезнаходження у вікні та сповіщає персонал, що знаходиться поруч, про необхідність проведення фізичного огляду. Однією з головних переваг такої автоматизації є те, що вона виключає людські помилки. Використовуючи програми глибокого навчання, організації можуть впроваджувати заходи з величезної економії коштів, одночасно значно покращуючи ефективність виявлення загроз. Ці методи з використанням штучного інтелекту вдосконалюються з часом, оскільки алгоритми підлаштовуються під підвищення продуктивності, одночасно знижуючи витрати за рахунок мінімізації потреби в додатковому навчанні операторів.

Підвищення продуктивності

Програмне забезпечення зі штучним інтелектом підвищує продуктивність і ефективність співробітників служби безпеки, покращуючи їхні місії з виявлення критично важливих загроз. Аналізуючи відскановані зображення під час перевірок, Astrophysics AI виявляє підозрілі об'єкти, підвищуючи продуктивність і зменшуючи час простою під час процесу перевірки. Пакет ШІ ідеально підходить для установ з обмеженим штатом і обмеженим бюджетом, оскільки він не вимагає додаткового навчання або персоналу. Програмне забезпечення AI може бути вбудоване в існуючі сканери Astrophysics і навіть має універсальну сумісність з усіма стандартними рентгенівськими сканерами.

Перевага штучного інтелекту Astrophysics

Повністю інтегроване програмне забезпечення зі штучним інтелектом від Astrophysics забезпечує максимальну ефективність виявлення загроз, надаючи точний і надійний аналіз зображень, одночасно підвищуючи продуктивність наявного персоналу служби безпеки. Програмне забезпечення швидко окуповується завдяки економії робочої сили, що робить його надійною інвестицією, яка не лише підвищує ефективність перевірки, але й збільшує прибуток вашої організації.

Щоб дізнатися, як оновити вашу поточну систему або придбати це революційне програмне забезпечення, зверніться за Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти:

Адреса: Україна, 04111, м.Київ, вул. Данила Щербаківського 52,

6 поверх, офіс 322

( Пн-Пт. с 9:00 до 18:00 )

+38 (067) 770-74-00

+38 (097) 318-77-87

Напрямки діяльності:

  • Системи і засоби телекомунікацій
  • Інформаційні системи
  • Доглядові системи
  • Спеціальна техніка

Види діяльності:

  • Розробка / узгодження технічних вимог
  • Оформлення / супровід дозвільних документів
  • Поставка обладнання
  • Гарантійний / післягарантійний сервіс
  • Підготовка кадрів Замовника
Radiospektr.com - продажа радиостанций Sepura, DMR радиосвязь, , TETRA радиосвязь