Системна інтеграція — комплекс послуг з створенню та супроводу ефективної з погляду взаємодії використовуваних телекомунікаційних систем підприємства.
Інтеграційні рішення орієнтовані на організацію інформаційної підтримки виконання завдань, що стоять перед установою, забезпечуючи прозорість, послідовність та надійність взаємодії різноманітних прикладних радіосистем.
Організація отримує всі переваги сервіс-орієнтованої архітектури:
- Скорочення термінів, трудомісткості, а отже, і собівартості впровадження нових систем;
- Оптимізацію витрат на придбання ліцензій користувача на прикладні системи;
- Простоту, зручність та контроль доступу співробітників до інформації з різних систем;
- Наявність можливості реального управління «наскрізними» (що стосуються різних систем) бізнес-процесами;
- Упорядкованість, а отже, і зниження собівартості супроводу ІТ-архітектури підприємства:
- Керований розвиток інфраструктури;
- Зниження технологічних та організаційних ризиків.
Для великої кількості підприємств впровадження інтегрованого телекомунікаційного рішення для організації спільної роботи різних служб та підрозділів є першочерговим завданням, що дозволяє ще на етапі проектування системи врахувати всі аспекти взаємної сумісності окремих елементів. Надалі це дозволить унеможливити проблеми, пов'язані з обмеженням функціональних можливостей загального рішення та мінімізувати витрати на неминучу модернізацію. Однотипність (одноплатформність) окремих підсистем дозволить скоротити кількість технічного персоналу, який володіє спеціальними знаннями щодо роботи з різними системами та протоколами зв'язку до мінімуму.
Сегментарне використання окремих компонентів системи без розуміння фінальної мети може призвести до використання безлічі окремих «рішень», що з часом призведе до розростання інформації, роз'єднання знань персоналу та поширення непов'язаних та неузгоджених засобів та додатків. В результаті виникне гнітюча картина: марні працівники та засоби бізнесу, які не встигають рости разом з організацією.
У відповідь на таку неефективну та застарілу модель побудови систем зв'язку, чим грішать багато проектних інститутів, які звикли використовувати стандартні рішення щодо окремих систем зв'язку, наша компанія сповідує підхід, заснований на спеціально розробленому інтегрованому пакеті перевірених технологій зв'язку.
На схемі наведено приклад інтегрованого телекомунікаційного рішення, запроектованого та впровадженого силами компанії "MKT-COMMUNICATION". Усі компоненти системи пов'язані між собою та мають єдину систему віддаленого моніторингу та управління.
Компоненти інфраструктури:
До основних компонентів інфраструктури можна віднести такі підсистеми:
- Цифрові радіорелейні лінії зв'язку
- Цифрові мультиплексори
- Цифрова транкінгова система радіозв'язку TETRA
- Цифрові АТС
- Система бездротового широкосмугового доступу
- ВОЛС
- Система збору даних АСУТП
- Джерела безперебійного живлення
- Контейнери зв'язку з інтегрованою системою життєзабезпечення
- Антено-щоглові пристрої