Про нас

Дозвольте представити Вам наше підприємство "MKT-COMMUNICATION" і познайомити Вас з основними віхами його розвитку на українському ринку засобів і систем радіозв'язку та оглядового обладнання.


Компанія "MKT-COMMUNICATION" вийшла на український ринок засобів радіозв'язку і доглядового обладнання в 1995 році.

Завдяки продуманій маркетинговій політиці і професіоналізму співробітників, компанія стала визнаним лідером побудови цифрових систем радіозв'язку.

"МКТ-СOMMUNICATION" представляє в Україні найбільші закордонні компанії - Sepura Systems (Австрія), AG Sepura (Англія), корпорації Frequentis (Австрія) , СЕIА (Італія) , Astrophysics (США), Scanna (Англія) та інші. Вся продукція компанії сертифікована в Україні, на послуги і монтажні роботи отримані відповідні ліцензії.

«МКТ-СOMMUNICATION» працює і розвивається за двома основними напрямками:

№1 Засоби для радіозв'язку

Каталог продукції включає оптимальні по співвідношенню "ціна-якість" професійні та аматорські радіостанції та їх комплектуючі.

Почавши в 90-ті роки з побудови аналогових транкінгових систем радіозв'язку, «МКТ-СOMMUNICATION» в 21 столітті перейшла до впровадження професійної цифрової оперативного зв'язку стандартів ТЕТRА та DMR.

На даний момент компанія представляє повний спектр обладнання TETRA та DMR - цифрові комутатори, базові станції, диспетчерські станції, системи управління мережею і абонентські термінали.

Про переваги, перспективах, технічних рішеннях і впроваджених проектах докладно можна дізнатися на сайті.

№2 Доглядове обладнання

Питання безпечного доступу на різні об'єкти і подальшого безпечного перебування на їх території стають все більш актуальними. Вирішення цих життєво важливих питань вимагає наявності сучасних технічних засобів, а саме досконалого доглядового обладнання. Іншими словами, завдання забезпечення безпеки різних об'єктів тісно пов'язана з необхідністю їх оснащення різними металлодетекторами (ручними, арочного типу) та рентгено-телевізійними інтроскопами.

Вибрати потрібну модель, отримати консультацію Ви можете на нашому сайті.

Створений в компанії власний Сервісний центр оснащений комплексами сучасної радіовимірювальної і випробувальної апаратури, які дозволяють виконувати весь обсяг робіт з технічного обслуговування, модернізації і профілактиці обладнання.

Наші висококваліфіковані фахівці здатні з успіхом вирішити найскладніші технічні завдання.

Одночасно зі створенням систем і обслуговуванням радіоустаткування проводиться планомірна дослідницька робота, спрямована на створення власного виробництва сучасних засобів радіозв'язку (див. "Наші розробки").

«МКТ-СOMMUNICATION» допоможе Вам придбати кращі світові зразки радіостанцій, доглядового обладнання, навчити персонал, швидко і кваліфіковано провести гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Контакти:

Адреса: Україна, 04111, м.Київ, вул. Данила Щербаківського 52,

6 поверх, офіс 322

( Пн-Пт. с 9:00 до 18:00 )

+38 (067) 770-74-00

+38 (097) 318-77-87

Напрямки діяльності:

  • Системи і засоби телекомунікацій
  • Інформаційні системи
  • Доглядові системи
  • Спеціальна техніка

Види діяльності:

  • Розробка / узгодження технічних вимог
  • Оформлення / супровід дозвільних документів
  • Поставка обладнання
  • Гарантійний / післягарантійний сервіс
  • Підготовка кадрів Замовника
Radiospektr.com - продажа радиостанций Sepura, DMR радиосвязь, , TETRA радиосвязь