Новини

Поліція Мехіко обновила мережу зв'язку радіостанціями стандарту ТЕТРА від Sepura

Поліція Мехіко оновила свої пристрої екстреного зв'язку на моделі Sepura SC20 і STP9200, забезпечивши своїх співробітників сучасними і потужними радіостанціями стандарту TETRA. З грудня 2020 року багато співробітників поліції міста отримають відомі та надійні радіоприймачі Sepura, що відрізняються високою якістю звуку і надійністю роботи.

 

Партія із 3000 радіостанцій Sepura буде передана в кінці року в міську поліцію, що дозволить значній кількості офіцерів скористатися перевагами нових пристроїв. Радіостанції будуть використовуватися для проведення різних операцій по всьому місту, включаючи загальну роботу поліції, митні перевірки, прикордонне патрулювання і забезпечення безпеки в місті.

 

Рішення про інвестування в радіостанції Sepura було прийнято після тривалого періоду експлуатаційних випробувань за участю як технічного так і оперативного відділу, тобто радіостанції аналізувалися з експлуатаційної, адміністративної та комерційної точок зору. В результаті випробувань був зроблений висновок, що пристрої Sepura мають чудову якість звуку, міцну конструкцію і гнучкі в роботі.
 

Оперативний відділ високо оцінив відмінну тривалість роботи акумулятора, як в моделі STP9200 так і в моделі SC20, додавши, що інтерфейс користувачів зручний, зі швидким та легким доступом до основних функцій.

Останній комплект поставлений компанією Jomtel, партнером Sepura в Мексиці, забезпечив неймовірний рівень підтримки і обслуговування з можливостями для подальшого розширення в разі потреби.

Після успішного випробування першої партії радіостанцій, Хорхе Морера, комерційний директор Jomtel прокоментував:

"Як партнер компанії Sepura, ми раді продовжити поставки передових продуктів стандарту  TETRA від Sepura в Мексику. Це перша система радіозв'язку на базі TETRA, що використовується поліцією Мехіко, що підтверджує постійний попит на перевірену технологію TETRA. Ми не сумніваємося, що радіостанції Sepura розширять можливості команд поліції під час важливих операцій".

"У Мексиці існує значний потенціал для продовження впровадження TETRA для муніципалітетів та інших поліцейських організацій. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з компанією Jomtel для подальшого впровадження  систем Sepura на базі TETRA".
Тім Міллс, директор з продажу Sepura в Південній Америці

 

 


 

ПРО КОМПАНІЮ SEPURA

Компанія Sepura є визнаним світовим лідером у галузі розробки і постачання радіотерміналів, аксесуарів і додатків для критично важливих і ділових комунікацій на базі стандарту TETRA. Розташована в Кембриджському технологічному центрі в Великобританії, компанія Sepura забезпечує локальну підтримку і є надійним партнером для користувачів громадської безпеки і комерційних клієнтів на ринку професійного мобільного радіозв'язку (PMR). Комплексні рішення Sepura для систем комунікацій дозволяють клієнтам вирішувати складні професійні завдання, з якими вони стикаються. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сайт www.sepura.com

 

 

Контакти:

Адреса: Україна, 04111, м.Київ, вул. Данила Щербаківського 52, 

6 поверх, офіс 322

( Пн-Пт. с 9:00 до 18:00 )

+38 (044) 290-43-57

+38 (044) 290-41-75

 

Напрямки діяльності:

  • Системи і засоби телекомунікацій
  • Інформаційні системи
  • Доглядові системи
  • Спеціальна техніка

Види діяльності:

  • Розробка / узгодження технічних вимог
  • Оформлення / супровід дозвільних документів
  • Поставка обладнання
  • Гарантійний / післягарантійний сервіс
  • Підготовка кадрів Замовника
Radiospektr.com - продажа радиостанций Sepura, DMR радиосвязь, , TETRA радиосвязь